1427/​90

Dansk maler, 20. årh.

Parti fra Christianshavn. Sign. Ingemann J. 1920. Olie på lærred. 29×26.

Proveniens: Brøstes Samling nr. 511.

Kunstner rettet 27. juni 2014.

Ældre malerier og møbler, 30. juni 2014

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

11 bud

(Autobud) 750 DKK
750 DKK
550 DKK
(Autobud) 500 DKK
480 DKK
(Autobud) 360 DKK
340 DKK
(Autobud) 280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK