1847/1535
Græsk ikon med fremstilling af Skt. Dmitri. Tempera på træpanel. 19. årh. 24×17,7.
krakeleringer. Restaureret.
Varia, 22. november 2018
Vurdering
Hammerslag
krakeleringer. Restaureret.
Varia, 22. november 2018