1847/​1535

Græsk ikon med fremstilling af Skt. Dmitri. Tempera på træpanel. 19. årh. 24×17,7.

krakeleringer. Restaureret.

Varia, 22. november 2018

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag