2132/​44

Yacht gateleg table af mahogni. 20. årh. H. 75. L. 190. B. 40/120.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag