2039/1120
Signetring af 14 kt. guld prydet med lapis lazuli udskåret med La Cours våbenskjold. Str. 53,5. Vægt ca. 11 g.
Original æske medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 23. september 2020
Vurdering
Hammerslag
37 bud