873/​149

Svensk barok spejl i Precht maner af forgyldt bly og træ, portalformet top prydet med vaser pg ørn på kugle, ramme med spejlkant med guld dekoration. 18. årh.s begyndelse. H. 128. B. 64.

Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017

Vur­dering

100.000 DKK

Hammerslag