2436/506
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
“The Little Biter IV”, 2002. Sign. på bagsiden Lars Nørgård med titel og datering. Olie på lærred. 110×90.
Moderne kunst og design, 3. september 2024
Vurdering
Hammerslag