2435/586
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
To kompositioner. Sign. Corneille 85, 62/125. Litografi i farver. Bladstørrelse 38×50. (2)
Proveniens: Galerie Edeling, København.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 27. august 2024
Vurdering
Hammerslag