2008/885
Dansk design
Pendel med skærme af hvidlakeret metal. 1970'erne. H. 35. Diam. 60.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
6 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|