2008/​885

Dansk design

Pendel med skærme af hvidlakeret metal. 1970'erne. H. 35. Diam. 60.

Dette emne handles i fuldmoms
Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion

Moderne kunst og design, 18. februar 2020

Kategori
Vur­dering

1.000 DKK

Solgt

Hammerslag

300 DKK  

6 bud

Tidspunkt Byder Bud
300 DKK
290 DKK
280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK