2441/​920

Ejner Larsen (f. 1917, d. 1987)

Aksel Bender Madsen (f. 1916, d. 2000)

Skrivebord med stel af stål. Top, sko og skuffersektioner af teak. Front med fire skuffer og to udtræksplader. Udført og mærket hos Næstved Møbelfabrik. H. 74. L. 180. B. 90.

Nøgle medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. Ben med rust.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?