2450/799
Skulpturel gnistfanger af poleret aluminium og messing. Stempelsigneret D. Marshall. H. inkl. håndtag 75. B. 79. D. 21.
Almindelig brugs- og alderspatina, herunder ridser og mærker. Mindre brugstegn. Håndtag noget løs.
Vurdering