2045/89
Fransk standerlampe af forgyldt og patineret bronze med justerbar skærm. Ca. 1930. Elektrisk. H. 175.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud