2124/535
Andreas Wargenbrant (f. 1967)
“Hommage Louis Vouitton”. Stemplet monogram, W, 5/8. Guld patineret bronze. H. 120. B. 50.
Lidt ridser i overfladen.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag