2204/695
Lennart Rodhe (f. 1916, d. 2005)
Komposition. Sign. Lennart Rodhe 1977, 30/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 79×56.
Undersøgt i ramme. Folder i papiret.
Moderne kunst og design, 25. januar 2022
Vurdering
Hammerslag