2427/196
I. H. Brandt (f. København 1850, d. Frederiksberg 1926)
Brænding. Sign. I. H. Brandt 1910. Olie på lærred. 74×112.
Trykmærke fra blændramme. Én reparation/lap på bagsiden. Stødmærker ved kant. Krakeleringer. Afskalninger. Lærredet buler. Lærredet bør strammes let op. Let overfladerensning anbefales.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
828065 | ||
1126799 (Autobud) | ||
1054748 | ||
1126799 (Autobud) | ||
1054748 | ||
1126799 | ||
232847 (Autobud) | ||
1126799 | ||
232847 | ||
1058415 (Autobud) | ||
232847 | ||
1058415 | ||
1054748 |