2131/166
Maleriarmme af rigt profileret og forsølvet træ. 20. årh. Indvendige mål 41,5×32,5. Udvendige mål 46×37. Lysmål 40×31.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud