2119/95
Mashayekhi tæppe, Persien. Medaljondesign. Konturer med silkeluv. flot kvalitet. 21. årh. 302×201.
Falmet.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
32 bud