2138/1293
“Serpenti Tubogas” diamantring af 18 kt. rødguld og stål prydet med brillantslebne diamanter på i alt ca. 0,19 ct. Str. M.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mangler en sten.
Smykker og Fashion, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag