2433/832
Rud Thygesen (f. Sæby 1932, d. Rungsted 2019, Møbelarkitekt)
Johnny Sørensen (f. Helsingør 1944, Møbelarkitekt)
“Kongeserien”. To pers. sofa af mahogni, sæde og ryg med flet. Hynder i sæde betrukket med rød/brunt skind. Udført hos Botium. L. 118.
Dette emne handles i fuldmoms
Slitage, herunder ridser, mærker og hak. Ene fletsæde defekt. Hynder med pletter, smuds, skjolder og defekter.
Vurdering
Hammerslag
25 bud
1058237 | ||
1113135 (Autobud) | ||
1058237 | ||
1113135 (Autobud) | ||
1058237 | ||
1113135 (Autobud) | ||
1133041 | ||
1113135 (Autobud) | ||
1133041 | ||
1113135 (Autobud) | ||
1133041 | ||
1113135 (Autobud) | ||
1133041 | ||
1113135 (Autobud) | ||
90340 | ||
1113135 (Autobud) | ||
90340 | ||
1113135 (Autobud) | ||
90340 | ||
1113135 | ||
1133041 | ||
946450 | ||
1133041 | ||
946450 | ||
90340 |