2449/​101

Et par danske empire armstole af mahogni, indlagt med lyst og mørkt træ. 19. årh.s begyndelse. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage. Den ene armstol med reparation på ryg / armlæn. Nyt betræk og polstring.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?