2304/857
Dansk møbeldesign
Rektangulært spisebord af massivt fyr. 1970'erne. H. 72,5. L. 200. B. 102,5.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 24. januar 2023
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
9 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||