12144/195
Rasmus Christiansen (f. Bjertrup v. Skanderborg 1863, d. København 1940)
Landskab med køer. Sign. R.Chr. Olie på lærred. Lysmål 32×56. Rammemål 47×72. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud