2435/​101

Fransk lampetspejl af bemalet træ, udskåret med blomster og ornamentik, lysarm af messing. 18. årh.s anden halvdel. H. 90. B. 37.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?