2115/659
Komposition. Sign. på bagsiden Anna Odell. Olie på masonit. 22×30. Uindrammet.
Håndteringsmærker, og lidt mindre afskalninger i højre side, samt i øvre højre hjørne.
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Vurdering
Hammerslag