2413/54
Samling årsskeer, -gafler og -knive af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. Årgang 1980. Vægt ca. 1064 g. (21)
Bestående af: 11 knive, 6 gafler og 4 skeer.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|