2103/107
Dansk empire kommode af mahogni, buet front med fire skuffer. 19. årh.s begyndelse. H. 84. B. 73. D. 46.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Ben løse.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud