2022/1107
“Happy Diamonds“ diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.29 ct. Str. ca. 52. Signeret Chopard. Ref. 6127189. Serie nr. 821084–1001.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker, 27. maj 2020
Vurdering
Hammerslag