12024/​172

Almue dragkiste af rødmalet og guldstafferet træ, svungen front med fire skuffer. 18./19. årh. H. 118. B. 117. D. 58.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Ny malet.

Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag