873/757
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016)
Uden titel. Usign. Olie på lærred. 98×220. Uindrammet.
Dette emne handles i fuldmoms
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag