Paul Wunderlich (f. Eberswalde 1927, d. Saint-Pierre-de-Vassols 2010)
Karin Székessy (f. Essen 1938)
“Portraits”, 1975. Sign. hhv. Wunderlich og Karin Székessy, 6/100. Litografier og lystryk. Bladstørrelser 65×50. Fire indrammede. Original mappe medfølger. (10)
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 28. januar 2014