2103/900
Ubekendt design
Sybord af palisander med jalousitop af ahorn, indvendig af mahogni samt monteret på hjul. H. 54. B. 39. D. 45.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, afslag og skjolder.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud