2023/609
Giovanni Meloni (f. Povegliano (Verona) 1940)
To kompositioner. Sign. Giovanni Meloni 74. Akvarel på papir. Bladstørrelser 48×66. Uindrammede. (2)
Original stand. Enkelte håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Vurdering
Hammerslag