2132/1292
Carmen Ekvall
Tahitiperle smykkesæt bestående af halskæde og armbånd hver af talrige Tahitikulturperler prydet med lås af forgyldt sterlingsølv. Perlediam. 9–12 mm. L. 45 og 19 cm. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 11. august 2021
Vurdering
Hammerslag