2440/714
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945)
"“Icon Ican Bear”. Sign. monogram 2013. Olie på plade. 21×21.
Vurdering
823931 (Autobud) | ||
896810 | ||
823931 (Autobud) | ||
896810 | ||
823931 (Autobud) | ||
896810 | ||
823931 |