2143/724
Ubekendt formgiver
Rund vase af bronze støbt med smal munding. Ej stemplet. H. 20. Diam. maks. 13.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud