2050/8527
Tre små russiske ikoner. Alle tempera på træpanel. Ca. 1900. 7,2×7,6; 7,7×6,8 and 7,4×6. (3).
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Ridser og mærker.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag