2050/​8527

Tre små russiske ikoner. Alle tempera på træpanel. Ca. 1900. 7,2×7,6; 7,7×6,8 and 7,4×6. (3).

Mindre krakeleringer samt afskalninger. Ridser og mærker.

Russisk tema, 7. december 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag