2039/​60

Skibsmodel af delvis hvidmalet træ med sejl af lærred. 20. årh. H. 125. L. 120.

Fremstår med let alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag