2319/​644

David Shrigley (f. Macclesfield 1968)

“Colour & Text”, 2022. Usign. Oplag 250. Offset litografi i farver på 200g Arctic Volume papir. Bladstørrelse 70×50. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 9. maj 2023

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

950 DKK

950 DKK
900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK