2319/644
David Shrigley (f. Macclesfield 1968)
“Colour & Text”, 2022. Usign. Oplag 250. Offset litografi i farver på 200g Arctic Volume papir. Bladstørrelse 70×50. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 9. maj 2023
Vurdering
Hammerslag