2040/190
Fransk Belle Époque piedestal af forgyldt træ og gesso. 19. årh.s slutning. H. 132. Diam. øverst 27.
Småskader og småreparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag