2004/4437
1935. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 16 Dec. 1935 med 5 stk. 20 øre, rød + 26 stk. Thiele 1 kr. orange, stemplet med ovalstempel “Kolonien Umanak” + blåkridt. Pæn kvalitet [ ⊙ ]
Frimærker, 26. januar 2020
Vurdering
Hammerslag