2449/737
Pablo Picasso, efter
Udstillingsplakat. Tryksign. Litografisk plakat. Bladstørrelse 76×50. Uindrammet.
Litteratur: Czwiklitzerer, Pablo Picasso Plakate 1923–1973", nr. 390.
Mindre håndteringsmærker.
Vurdering