2416/68
Jardiniere af galvaniseret jern. 20. årh.s begyndelse. H. 59. L. 70. B. 22.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag