2435/613
Esben Hanefelt Kristensen (f. 1952)
“Et møde, der hvor bjergene begynder”. Sign. monogram 94. Olie på plade. 30×25.
Original stand.
Vurdering
101183 (Autobud) | ||
1072041 | ||
101183 | ||
848160 | ||
40766 |