2439/710
Niels O. Møller (f. 1920, d. 1982)
Et sæt på seks stole med stel af palisander, betrukket med brunligt møbelstof. Model 71. Udført hos J. L. Møller, Højbjerg. (6)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1101965 | ||
998291 |