2434/​746

Dyrlund

Ovalt udtræksbord af palisander med to tillægsplader. Udført og mærket hos Dyrlund. 1970'erne. H. 72. L. 164/264. B. 114. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og mindre hak. Enkelte mindre finérafslag. Ujævn falmet. Træfyldning på top.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

13 bud

1056687 5.500 DKK
1006443 (Autobud) 5.000 DKK
1056687 5.000 DKK
1006443 (Autobud) 4.800 DKK
1056687 4.600 DKK
1006443 (Autobud) 4.400 DKK
1056687 4.200 DKK
1006443 (Autobud) 4.000 DKK
1056687 3.800 DKK
1006443 3.600 DKK
806146 3.400 DKK
1006443 3.200 DKK
998291 3.000 DKK