2043/​561

Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)

To identiske kompositioner. Begge sign. MA 91. Oplag 110. Litografier i farver. Bladstørrelse 53×43. Uindrammet. (2)

Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020

Vur­dering

4.000 kr.

Hammerslag

4.200 kr.

15 bud

4.200 kr.
(Autobud) 4.000 kr.
3.800 kr.
3.600 kr.
3.400 kr.
(Autobud) 3.200 kr.
3.000 kr.
(Autobud) 2.700 kr.
2.600 kr.
(Autobud) 2.500 kr.
2.400 kr.
2.300 kr.
2.200 kr.
2.100 kr.
2.000 kr.