877/604
Niels Lergaard (f. Vorup 1893, d. København 1982)
Udsigt over havet, Bornholm. Sign. Niels Lergaard. Olie på lærred. 48×58.
Malerier, skulpturer, fotografier, 6. marts 2018
Vurdering
Hammerslag