2050/8780
Lille Russisk ikon med fremstilling af tre helgener. Tempera på træpanel. 19. årh. 15,5×12.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Ridser og mærker.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag