12027/193
Skab af egetræ, med front hvori fyldningsdør og rum. 18./19. årh. H. 190. B. 60. D. 50.
Proveniens: Villa Mira Mare i Vedbæk.
Almindelige brugs- og alderstegn. Nøgle medfølger.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag