1927/1566
Thorens spilledåse af træ med fire melodier. 20. årh. L. 18,5 cm. B. 10 cm. H. 7 cm.
Fremstår med let alders- og brugsslitage.
Varia, 4. juli 2019
Vurdering
Hammerslag
13 bud