903/​480

John Kørner (f. Aarhus 1967)

Uden titel, 2009. Sign. og dateret på bagsiden. Olie og akryl på lærred. 40×50. Uindrammet.

Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021

Vur­dering

40.000–50.000 DKK

Hammerslag

120.000 DKK